НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти регуляторних актів


від 2023-11-20
Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2021 року № 1 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» зі змінами

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

від                                 
       м. Первомайськ

 

Про внесення змін до  рішення
міської ради від 30.06.2021 року № 1
«Про встановлення ставок та пільг
із сплати податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки»
 зі змінами

         

               На підставі Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови  Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», статей  7, 10, 12, 14, 266 Податкового кодексу України, пункту 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року  № 280/97-ВР зі змінами і доповненнями та враховуючи лист Головного управління ДПС у Миколаївській області від 06.10.2023 р. № 8397/5/14-29-24-02-02 міська рада

ВИРІШИЛА: 

 1. Внести зміни до рішення міської ради від 30.06.2021 року № 1  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»  зі змінами, а саме:

1.1. Внести зміни до додатку 3 «Положення про податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», виключивши  пункт 5.2  розділу V “Ставки податку” .

2. Фінансовому управлінню міської ради (ШУГУРОВУ) направити копію цього рішення до Головного управління державної податкової служби у Миколаївській області  у десятиденний строк з дня прийняття рішення.

3. Відділу інформаційних технологій та комп'ютерно-технічного забезпечення  апарату виконавчого комітету міської ради (ШЕЙКО) забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації на офіційному сайті Первомайської міської ради http://www.pervomaisk.mk.ua/.    

4. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на   постійну  комісію міської ради з питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади.

         

 Міський голова                                                                             Олег ДЕМЧЕНКО

 

Алла Нєдєлкова 7 52 34

АНАЛІЗ регуляторного впливу до проєкту рішення Первомайської  міської ради Про внесення змін до  рішення міської ради від 30.06.2021 року № 1 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»  зі змінами

ЗВІТ про базове відстеження результативності проєкту регуляторного акта – рішення  міської ради

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024