НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2024-05-17
Про підготовку лоту для продажу права оренди на земельних торгах (виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Київська, 77-Б, м. Первомайськ,Миколаївська область)

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

__.___._______   року  № ___
      м. Первомайськ

             

Про підготовку лоту для продажу
права оренди на земельних торгах 
(виготовлення документації із землеустрою
на земельну ділянку по вул. Київська, 77-Б,
м. Первомайськ,Миколаївська область)

 

        Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, статті 136 Земельного Кодексу України від 25.10.2001 року  № 2768-ІІІ, зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення ефективного використання земель та залучення додаткових коштів до бюджету міської      територіальної громади для реалізації програм соціально – економічного розвитку, розглянувши заяву гр. Черновол С.В., Бадарацький С.С. від 24.04.2024 року № 584/3.13.2-25,  міська  рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл юридичній особі Первомайська міська рада на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1416 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) по вул. Київська, 77-Б, м. Первомайськ, Миколаївська область, з метою її подальшого включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди  яких  виставляється для продажу на земельних торгах, окремими лотами.

2.  Надати дозвіл управлінню комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради  виступити організатором з підготовки лоту до продажу прав оренди на земельних торгах, зокрема на розроблення та затвердження в установленому законодавством порядку документацій із землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки, зазначеної  в пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій.

 

Міський голова                                                                               Олег ДЕМЧЕНКО

 

Яна Петрова 7 52 99


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024