НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 350 від 2024-06-14
Про встановлення опіки над ХХХХХ, ХХХХ р. н. (оприлюднено 18.06.2024 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від       14.06.2024               №350
           м. Первомайськ

 

Про встановлення опіки   над  
ХХХХХ, ХХХХ р. н.    

    

     На виконання підпункту  4 пункту «б» частини 1 статті 34 Закону   України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року за       № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, пунктів 40, 47, 48 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2023 року № 576 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо провадження діяльності з усиновлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України під час воєнного стану»,   розглянувши  заяву   гр.   ХХХХХ від ХХХХХХ року №ХХХХ, пропозиції комісії з питань захисту прав дитини від ХХХХХ р. протокол №Х, виходячи з інтересів дитини,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :

        1. Встановити  опіку над малолітнім ХХХХХ, ХХХХ року народження, дитиною, позбавленою батьківського піклування.

        2. Призначити  ХХХХХ, ХХХХ року народження, яка проживає по вулиці ХХХХ, ХХ , в місті Первомайську Миколаївської області, опікуном малолітнього  онука  ХХХХХ, ХХХХ року народження.

       3.    Зобов’язати законного представника  малолітньої   дитини:

       3.1 виховувати дитину, піклуватися про її стан здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток;

       3.2 готувати до самостійного життя, забезпечувати її догляд і лікування, створювати належні побутові умови та умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти;

        3.3 щорічно обстежувати стан здоров'я дитини, свій стан здоров'я та надавати до управління «Служба у справах дітей» міської ради  висновки про стан здоров'я.

        4.  Первомайському центру соціальних служб забезпечити соціальний супровід та надання комплексу послуг сім’ї  опікуна.

        5.Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради своєчасно призначити допомогу на дитину та здійснювати зазначену виплату.

        6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.

 

Міський голова                                                                         Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024