НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення міської ради


№ 16 від 2012-03-28
Про надання згоди на передачу житлового фонду комунальної власності м. Первомайська на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Одеська 113»


                           

ПЕРВОМАЙСЬКА   МІСЬКА   РАДА
Миколаївської області

 24 СЕСІЯ                      6 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯвід  28.03.2012   № 16
    м.Первомайськ

Про надання згоди на передачу житлового
фонду комунальної власності м. Первомайська
на баланс об’єднання співвласників
багатоквартирного будинку «Одеська  113»

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 р. № 1521, розглянувши звернення від 27 лютого 2012 року №2 голови правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Одеська 113» та протокол загальних зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку про прийняття на його баланс житлового будинку № 113 по вул. Одеській, з метою забезпечення ефективного функціонування об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, Первомайська міська рада 
ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу з балансу комунального підприємства «Затишок» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Одеська 113» житлового будинку № 113 по вул. Одеській, як цілісного житлового комплексу.

2. Комунальному підприємству «Затишок» (Лисий) передати, а об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Одеська 113» (Кісельова) прийняти на баланс житловий будинок № 113 по вул. Одеській, як цілісний житловий комплекс.
Термін: до 30 квітня 2012 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, інженерної інфраструктури міста та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                   Л.Г. Дромашко
 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2023